Užklausos forma
Turite klausimų, pasiūlymų ar patarimų? Susisiekite su mumis užpildydami šią formą:

Apie

MUS

Įmonė VERS DEKO įkurta 2008m. savo veiklą pradėjo nuo įvairiausių kalėdinių dekoracijų iš džiovintų ir natūralių augalų gaminimo. gaminių seriją pavadinome „Christmas World“. Pirmieji pirkėjai buvo Danijos, Norvegijos, Švedijos įmonės.

Christmas

WORLD

Tai išskirtinio dizaino rankų darbo dekoracijos iš natūralių medžiagų, suteikiančios jaukų šiltumą ir dvasingumą Jūsų namams. Visa kolekcija atspindi natūralaus dekoro aksesuarų tendencijas. Čia mes pristatome Christmas World  gaminius, kurie prasideda spalvingais rudeniniais papuošimais, švelniu žemišku pagrindu ir šventiniais papuošalais, o baigiasi natūralių medžiagų dekoravimu, sukuriant jaukią žiemiškos sodybos nuotaiką.   

HOME 

DECO

Gaminiai iš medžio namų puošimui ir dekoravimui. Mes siūlome produktus, sukuriančius jaukią ir šiltą interjero atmosferą, paįvairintą šiuolaikiškų spalvų tonais. Pas mus rasite platų įvairių gaminių asortimentą. 

GARDEN

TREND

VERS DEKO siūlo platų vazonų, lentynų, daržų ir sodo dekoracijų pasirinkimą. Gaminame įvairaus dizaino ir dydžių modelius. Belieka tik išsirinkti, kurie modeliai tinka Jūsų augalams ir atitinka Jūsų idėjas. Šios grupės gaminiai yra naudojami gėlininkų, sodo centruose, būsto ir namų ūkio mažmeninėse parduotuvėse.   

ANIMAL

LIFE

Platus aukštos kokybės asortimentas sodo paukščiams, ežiams, voverėms, šikšnosparniams ir vabzdžiams. Mediniai gaminiai gaminami naudojant „ISPM 15“ ir FSC sertifikatus atitinkančią medieną.