Užklausos forma
Turite klausimų, pasiūlymų ar patarimų? Susisiekite su mumis užpildydami šią formą:
 Apie mus

Apie mus

Apie mus

 


Įmonė VERS DEKO įkurta 2008m. savo veiklą pradėjo nuo įvairiausių kalėdinių dekoracijų iš džiovintų ir natūralių augalų gaminimo. Gaminių seriją pavadinome "Christmas World". Pirmieji pirkėjai buvo Danijos, Norvegijos, Švedijos įmonės.


Nuo pat įkūrimo pradžios dalyvaujame tarptautinėje parodoje Frankfurte "Christmas World". Dalyvavimas parodose atvėrė įmonei duris Europoje. Plečiantis rinkai didėjo įvairesnių gaminių paklausa, todėl pradėjome gaminti grupes gaminių iš medienos: "Animal Life", "Home deco", "Garden Trend".


"Animal Life" - inkilai, lesyklos paukščiams, šėryklos voverėms, nameliai šikšnosparniams, ežiams, vabzdžiams ir kt.


"Home deco" - sienų, stalo, langų dekoracijos, vainikai, medinės dėžutės, lentynos.


"Garden Trend" - vazonai gėlėms, mediniai daržai.


Visi mūsų gaminiai iš medienos yra sertifikuoti pagal FSC standartus.


2013m. bendrovė įsigijo ne tik naujus pastatus, bet ir naujus įrengimus, taip prasidėjo gamybos modernizavimas. Pagerėjo produkcijos kokybė, padidėjo gaminamos produkcijos kiekiai, atsirado galimybė greičiau įvykdyti užsakymus, dėl to pagerėjo mūsų gaminamos produkcijos kainų konkurencingumas.


    Produkcijos gamybai naudojame daug vietinės žaliavos, tai leidžia pagaminti išskirtinius ir pigesnius gaminius.


    Kad sukurtume madingus ir unikalius gaminius, naujus produktus, su mumis kartu dirba dizaineriai, kartais ir patys klientai.


    Mūsų produkcija yra parduodama didmeniniams gėlių augintojams, sodų centrams, gėlių ir dekoracijų importuotojams, prekybos centrams Vokietijoje, Olandijoje, Italijoje, Šveicarijoje, Švedijoje, Danijoje.